Rozkladacia pohovka

Rozkladacia pohovka

Funkcia rozkladu sedačky nám zaručí zlepšenie funkčnosti obývačky. Veľkosť kusu nábytku alebo jeho štruktúra nie vždy naznačuje, či je kus nábytku vhodný na rozloženie. Aj malé ľahké pohovky sa dajú rozložiť, stačí si pozrieť popis produktu. To znamená, že výberom modelu s doplnkovou funkciou spánku si môžeme vybrať pohovku, ktorá sa nám páči. Dizajnéri nábytku si dali záležať na tom, aby pohovky s funkciou spánku nebolo ťažké rozložiť. Moderné riešenia zaručujú, že sa to dá urobiť rýchlo a plocha na spanie je rovná a pohodlná.

Rozkladacia pohovka – malá alebo veľká

Výber variantu sedačky do obývačky závisí od veľkosti miestnosti, potrieb užívateľov a ich vkusu. V menších priestoroch je však potrebné zvážiť niekoľko vecí. Nezabúdajte, že potrebujete miesto na rozloženie gauča. To zase znamená, že aj vedľa stojaci nábytok, napríklad stôl či kreslá, treba niekam premiestniť. Potom by mal byť ešte dostatok priestoru na voľný prechod. S veľkosťou sedačky do malých miestností to teda nepreháňajme, aby ste ich mohli pohodlne využívať každý deň.

Rozkladacia pohovka v obývačke

Sedačka do obývačky by mala ladiť s jej dekorom. Uvažujme, kde bude stáť. Ak pri stene, môžeme si vybrať model, ktorý nemá elegantný zadný diel, potiahnutý rovnakou látkou ako sedadlá. Pri umiestnení sedačky kdekoľvek v miestnosti s možnosťou odkrytia jej zadnej časti sa uistite, že ide o model potiahnutý dekoračnou látkou zo všetkých strán a prispôsobený na voľné vystavenie.

Keď plánujete kúpu novej sedačky do obývačky, stojí za zváženie, aký typ zvoliť. Existuje veľa zaujímavých modelov a existujú rôzne módne farebné prevedenia. Pohodlie užívateľov je určite prioritou, ale veľmi dôležité sú aj doplnkové funkcie pohovky. Rozkladacia pohovka bude najlepšou voľbou, pretože umožní hosťom zostať cez noc.

Zobrazených 1–36 z 87 výsledkov