Veľká sedacia súprava

Veľká sedacia súprava

Bývate vo veľkom dome či byte a ste v štádiu zariaďovania obývačky? Ak chcete, aby bol váš domov synonymom útulnosti, elegancie a pohodlia, vybavte si obývačku priestranným štýlovým čalúneným nábytkom. Veľká sedacia súprava je ideálna pre tento typ priestoru a zaručuje relaxáciu v súkromí vášho domova na najvyššej úrovni.

Minimalistický, moderný, newyorský, loftový, alebo možno škandinávsky či retro? Bez ohľadu na štýl usporiadania, ktorý uprednostňujete, rohové sedacie súpravy v tvare písmena U budú perfektné a poskytnú pohodlný priestor na odpočinok vo dne aj v noci. V ponuke je klasický model aj sklopný v tvare U.

Tento typ rohovej sedčky je podporený systémom skladania, ktorý zaisťuje intuitívne rozkladanie umožňujúce rýchle prispôsobenie aktuálnym potrebám. Funkcia spánku je veľkou výhodou pre ľudí, ktorí radi prijímajú hostí, prenocujú, alebo pre majiteľov obmedzeného priestoru, ktorí sú zástancami funkčného nábytku. Ďalšou výhodou rozkladacieho rohu v tvare U je hlboký kontajner na sprádlo. Ak chcete pocítiť, čo je skutočný komfort, rozhodnite sa pre roh v tvare U s príslušným typom výplne.

Sedadlá vystužené vlnitou alebo bonelovou pružinou, poskytujú telu dostatočnú oporu pri sedení aj spánku. Rovnako dôležité je aj operadlo – pohovka v tvare U vyplnená penou poskytuje mäkkosť pri zachovaní stability. Vďaka tomu opretím o sedačku v tvare U s týmto typom výplne je chrbát udržiavaný v zdravej polohe a odľahčená chrbtica, čo výrazne ovplyvňuje kvalitu odpočinku.

Modely veľkých sedačiek v tvare U sú vybavené dodatočným vybavením, ako sú zásuvky v lakťovej opierke alebo pohodlné taštičky dostupné v súprave. Dodatočné prvky sa premietajú do pohodlia používania, vďaka čomu je kus nábytku jedinečný.

Rohové sedačky v tvare L sú ideálne pre priestranné interiéry

Veľké rohové sedačky v tvare L sú ideálnou voľbou pre veľkú obývaciu izbu. Tento typ nábytku bude perfektný ako ústredný bod obývacej izby a poskytne výnimočne štýlovú dekoráciu. Vďaka tomu, že sedačky v tvare písmena L sú dostupné v rôznych farbách a sú zdobené jemným prešívaním, pohovka v tvare U ľahko zapadne do celkového dizajnu interiéru a plne vyhovuje vkusu užívateľov, ktorí budú nadšení z oboch eleganciu nábytku a úroveň pohodlia, ktoré ponúka.

Ak snívate o vkusnej, útulnej a funkčnej obývačke, vybavte ju veľkou sedacou súpravou v tvare L alebo U, ktorý bude skvelým miestom na denný relax a bude rovnako pohodlnou alternatívou klasickej postele.

Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov