Sedacia súprava

Sedacia súprava

Sedacia súprava zaujíma veľmi dôležité miesto v hierarchii salónikového nábytku. Sedacie súpravy sú kusy nábytku, ktoré dokonale zapadnú do každého interiéru. S úspechom sa dajú využiť v priestrannej obývačke, ako miesto na oddych a relax, ale svoje uplatnenie nájdu aj v malých bytoch, slúžiacich ako posteľ na spanie. Vzhľadom na meniace sa potreby zákazníkov v oblasti odpočinku sme pre vás pripravili široký výber pohodlných a tvarovo a štýlovo estetických sedacích súprav, ktoré budú fungovať za každých podmienok. V kategórii sedacích súprav sme pre vás pripravili široký sortiment nábytku od klasických až po moderné riešenia v širokej škále farieb. Každá sedačka v tejto kategórii má svoj nadčasový charakter.

Sedacia súprava na spanie – vyberte si všestrannosť

Sedacie súpravy na spanie sú nepochybne jedným z najuniverzálnejších kusov nábytku do domáceho interiéru. Naša ponuka zahŕňa nábytok rôznych štýlov, vďaka čomu sa osvedčí v akomkoľvek aranžmáne. Rozkladaciu pohovku je možné s úspechom použiť v moderných a minimalistických aranžmánoch aj v klasickejších a bohato zdobených interiéroch. Cez deň tento kus nábytku slúži ako hlavné sedadlo na relaxáciu a v prípade potreby z neho za pár minút vyrobíme pohodlnú posteľ pre dve osoby. To znamená, že sedačka s funkciou na spanie už roky nevyšla z módy a je často prvou voľbou zákazníkov.

Sedačka na spanie je tiež jednou z prvých volieb pri zariaďovaní izby pre tínedžera. Cez deň poslúži tento kus nábytku ako sedačka pre tínedžera a jeho priateľov a v noci ako pohodlná posteľ. Vďaka tomuto kusu nábytku je možné vybaviť aj priestory s obmedzenými priestormi. V izbe pre teenagerov sa musíte zamerať na všestrannosť a pohodlie. Zabezpečí to správne vybraná pohovka, ktorá bude prispôsobená potrebám a fyzickým vlastnostiam dieťaťa. Kvalitné sedacie súpravy sú zárukou spokojnosti na roky a tínedžer ich funkčnosť rýchlo ocení.

Akú sedaciu súpravu si vybrať do obývačky?

Sedacia súprava je kus nábytku, ktorý sa najčastejšie vyberá do obývačky alebo hosťovskej izby. Rýchlo sa stane hlavným oddychovým kusom nábytku, ktorý je ideálny pre chvíle strávené s blízkymi, čítaním kníh, sledovaním obľúbeného seriálu alebo prijímaním hostí. Sedačky do obývacej izby by mali byť vybrané pre pohodlie ich používania, odolnosť voči intenzívnemu používaniu a štýl úpravy, ktorý musí harmonicky ladiť s ostatným nábytkom a dizajnom interiéru. Vďaka tomu získate tú správnu rovnováhu pohodlia a krásy a vybraný kus nábytku sa vám bude páčiť roky.

Sedacia súprava do obývačky musí mať svoj štýl. Práve on do značnej miery ovplyvní charakter daného interiéru. Škandinávska sedačka je veľmi obľúbená v modernom zariaďovaní obývačky. Ide o jedinečné spojenie estetiky nábytku a jeho kvality. Škandinávske modely sú vyrobené zo starostlivo vybraných surovín vrátane prírodného dreva a kvalitných poťahových látok. Dostupné sú v rôznych farbách, vďaka čomu ľahko zapadnú do každého aranžmánu obývačky. Tento nábytok sa perfektne hodí do škandinávskych, moderných a elegantných obývačiek.

Moderný nábytok do menších interiérov

Majitelia menších obývačiek sa často pýtajú, či je pre nich sedačka dobrou voľbou. Dobre vieme, že v takýchto miestnostiach je každý centimeter využiteľnej plochy vzácny. Na druhej strane v takejto obývačke stojí za to postarať sa o pohodlný oddychový kútik, ktorý pozitívne ovplyvní pohodu a pohodlie každodenného života členov domácnosti. Preto Vám ponúkame originálne a elegantne ukončené dvojpohovky. Takýto nábytok zaberá denne málo miesta, a tak preň ľahko nájdete miesto aj vo vašej malej obývačke. Dvojmiestna pohovka je kus nábytku, ktorý sa skvele hodí aj do kancelárií a kancelárskych priestorov.

Vo veľmi malých interiéroch môže byť zaujímavým riešením samostatná pohovka. Jej sedadlo je o niečo širšie ako sedadlo kresla, vďaka čomu je používanie ešte pohodlnejšie. Tento kus nábytku nájde uplatnenie aj v detských izbách, kde poslúži ako doplnkové alebo hlavné lôžko.

Univerzálna pohovka – chytré riešenie pre náročných zákazníkov

Univerzálny nábytok je v posledných rokoch čoraz obľúbenejší. Medzi nimi je aj univerzálna pohovka. Jeho výhodou je veľká univerzálnosť, vďaka ktorej dobre poslúži aj náročným zákazníkom. Tento kus nábytku sa skladá z modulov, teda jednotlivých prvkov tvoriacich celok. Preto môžete sedaciu súpravu ľubovoľne preusporiadať odpočítaním alebo pridaním určitého prvku. Vďaka tomu z nej môže vzniknúť okrem iného rohová pohovka, pohovka alebo jednosedačka. Po spojení modulov sa kus nábytku zväčší a môže slúžiť ako hlavná funkcia voľného času v obývacej izbe.

Bude sedacia súprava fungovať vo vašej kancelárii?

Veľmi efektívnym riešením môže byť umiestnenie oddychovej sedačky do kancelárie. Je to kus nábytku, pri ktorom si môžete oddýchnuť a zbierať myšlienky pri realizácii náročného projektu. Je dokázané, že aj niekoľkominútový relax pri práci môže výrazne ovplyvniť jeho efektivitu. Z pohovky v kancelárii môžete tiež viesť stretnutia s dodávateľmi alebo riadiť projektový tím. Ak to dovoľuje len priestor vašej kancelárie, oplatí sa do nej umiestniť pohodlnú a funkčnú sedaciu súpravu. Skvele sa bude hodiť na konferenčný stolík alebo lavicu. Takéto salónikové zostavy sú praktické, ale aj nadčasové.

Záhradný nábytok na voľný čas

Priestor záhrady či terasy je tiež miestom, kde sa oplatí počítať s obývačkovým nábytkom. Záhradné sedacie súpravy priaznivo ovplyvňujú funkčnosť záhrady a ešte viac spríjemňujú oddych na čerstvom vzduchu. Nábytok je vyrobený zo starostlivo vybraných surovín a materiálov, ktoré sú odolné voči poveternostným vplyvom. Správne udržiavaná a v zime chránená záhradná sedačka si úspešne zachová svoju estetiku, pohodlie a funkčnosť po mnoho sezón. Takýto nábytok sme pre vás pripravili v tejto produktovej kategórii.

Sedacie súpravy je možné s úspechom použiť aj na balkónoch. Na takýchto miestach poslúži pohovka na balkóne, ktorej veľkosť sa plne prispôsobí priestoru, ktorý máte k dispozícii. Dôležité je, aby táto sedačka bola odolná voči poveternostným vplyvom, vďaka čomu bude slúžiť mnoho sezón. Balkónová pohovka je kus nábytku, na ktorom si môžete oddýchnuť pri dobrej knihe, chutnej káve alebo si jednoducho dopriať blažený relax.

Vyberte si sedaciu súpravu z našej kolekcie

Na tomto mieste Vám ponúkame široký výber sedacích súprav, ktoré sú prispôsobené aktuálnym potrebám zákazníkov. Trh interiérového dizajnu je veľmi rozsiahly, preto vám chceme poskytnúť nábytok rôznych štýlov a foriem. Vďaka tomu je ešte jednoduchšie vybrať si nábytok do obývačky, ktorý bude dokonale vyhovovať vašim očakávaniam a možnostiam. Alternatívou sedacích súprav môžu byť aj naše rohové sedacie súpravy. Pozývame vás na nákup v našom obchode.

Zobrazených 1–36 z 238 výsledkov