Luxusná sedacia súprava

Luxusná sedacia súprava

Hoci v obývačkách už niekoľko sezón dominujú jednoduché sedačky v rôznych odtieňoch sivej, nie sú absolútne jediným správnym prvkom interiérového dizajnu. V mnohých prípadoch môže byť luxusná smaragdová sedacia súprava v obývačke oveľa lepšou alternatívou. Upravme si ho ako efektný doplnok celej farebnej kompozície alebo v podobe originálneho akcentu, ktorý vynikne na pozadí daného priestoru.

 

Smaragdová sedačka ako farebný akcent v interiéri

Svet obývačkoveho nábytku vrátane sedacích súprav nám necháva takmer neobmedzené možnosti z hľadiska ich dizajnu a farieb. Nie je tomu inak ani v prípade internetových obchodov s nábytkom, kde sú desiatky pohoviek, ku ktorým si môžete vybrať poťahové látky rôznych farieb a textúr. To umožňuje kreatívnu hru s farbami interiéru, vďaka čomu si vytvoríte mimoriadne príjemný a pohodlný priestor pre každodenný odpočinok.

Jednou zo základných dilem pri zariaďovaní obývačky je, akú farbu zvoliť na sedaciu súpravu. Farebným akcentom v interiéri môže byť akákoľvek pohovka – všetko závisí od farby stien a podlahy, ako aj od ostatných prvkov zariadenia. Ak sú dostupné v jednotnej, tlmenej škále farieb, výber čalúnenia pohovky sa stáva takmer úplne voľným. Potom si môžete splniť svoj sen o obývačke vo vašej obľúbenej farbe, napríklad intenzívnej tyrkysovej, smaragdovej, sýto levanduľovej alebo v teplom horčicovom odtieni.

Ak je príliš veľa možností na výber farby pohovky a sú ohromujúce, stojí za to skomponovať farbu pohovky s farbou iných dekoratívnych prvkov v obývacej izbe. Môžu to byť závesy, kvetináče, vázy alebo dekoračné vankúše. Ich farbu potom môžeme duplikovať, napríklad zladením červenej sedačky s červenými závesmi.

 

Aká farba sedacej súpravy pre svetlý nábytok

Svetlé zariadenie obývačky je dokonalými podmienkami pre výber zaujímavej farby gauča. Perfektné budú sedačky s poťahom v pastelových odtieňoch, napríklad tlmená modrá, fialová, ružová či tyrkysová. Dobrým príkladom je smaragdová sedačka s prenikavou a sýtou farbou. Obývačke s čalúnením vo veľmi intenzívnych krikľavých farbách sa však radšej vyhnite. Vyzerajú oveľa lepšie na pozadí tmavého nábytku v obývacej izbe. Ľudia, ktorí chcú praktickú pohovku, si môžu vybrať tmavosivý alebo grafitový model sedacej súpravy.

Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov