Kožená sedacia súprava

Kožená sedacia súprava ako ústredný bod obývačky

Kožená sedacia súprava je ústredným bodom každej obývačky. Sedíme na nej, večer pozeráme film, stretávame sa s priateľmi alebo trávime čas v rodinnom meste. Jej vzhľad do značnej miery určuje štýl prevládajúci v miestnosti, preto stojí za zváženie jej výberu.

Jedným z ochotne zvolených a na pohľad veľmi atraktívnych typov sedacích súprav je kožená sedacia súprava. Je výbornou voľbou pre každého, kto ocení vysokú kvalitu produktov, komfort ich používania a odolnosť voči meniacej sa móde. Kožené sedacie súpravy sú mimoriadne všestranné a hodia sa takmer ku každému aranžmánu – od klasických až po moderné. Dlho si zachovávajú nezmenený vzhľad, čo z nich robí investíciu na roky. Sú nielen efektným prvkom interiérového dizajnu, ale aj praktickým kusom nábytku s vysokou odolnosťou voči mechanickému poškodeniu. Ak teda premýšľate, aký gauč si dať do obývačky, vyberte si koženú sedaciu súpravu.

Kožená sedacia súprava – štýl a elegancia

Sedacie súpravy z prírodnej kože sa medzi interiérovými dizajnérmi tešia stálej obľube. Trendy interiérového dizajnu sa menia a z roka na rok si pevne obhajujú svoju pozíciu v rebríčkoch najvyberanejšieho nábytku. Čo je toho príčinou? Funkčnosť, odolnosť voči poškodeniu, pohodlie pri používaní – to je samozrejmé, ale je tu niečo iné – úžasný vzhľad! Kožené sedačky vyzerajú efektne v akomkoľvek vydaní. Vyzerajú originálne a elegantne a zároveň prinášajú do interiéru veľa harmónie a tepla. Práve pre túto estetiku a charakter sú trendom, ktorý neprechádza.

Moderná kožená sedacia súprava – Áno!

Všeobecne sa verí, že rohové sedacie súpravy z prírodnej kože sú vyhradené pre klasické interiéry. Nič nemôže byť chybnejšie! Samozrejme dokonale ladia so salónmi a kanceláriami v tradičnom štýle, no skvele vyzerajú aj v modernistických, eklektických, newyorských a glamour interiéroch. Kožená rohová sedačka môže byť podľa tvaru, farby a veľkosti elegantným prvkom interiéru mnohých súčasných izieb, o čom svedčia nápady dizajnérov, ktoré sú čoraz kreatívnejšie a vybočujú zo stereotypov. V súčasnosti nám trh ponúka originálne, funkčné a pohodlné kožené sedačky v súlade so svetovými dizajnovými trendmi, preto sa nenechajte zmiasť dojmom, že kožené sedacie súpravy sú pominuteľné.

Kožená sedacia súprava – akú farbu si vybrať

Farba koženej sedačky by mala zodpovedať štýlu, ktorý v miestnosti prevláda. Biele kožené sedačky krásne zdôraznia škandinávske alebo glamour interiéry, čierna kožená  sedačka bude skvelou ozdobou modernistickej obývačky, béžové, krémové a sivé modely sa budú skvele vynímať v tradičných interiéroch. Ak zariaďujete interiér v eklektickom alebo vintage štýle, vyberte si kožený kútik v živej farbe, ako je červená alebo zelená.

Kožená sedacia súprava z prírodnej kože s funkciou spánku – výhody

Zaujímavým nápadom na usporiadanie obývacej izby je výber koženého kúta s funkciou spánku. Aj keď má každý z členov domácnosti vlastnú spálňu, táto možnosť je mimoriadne výhodná. Dodatočné ubytovanie bude nepochybne užitočné pri návšteve hostí, s výnimkou potreby dokúpenia matracov pre túto možnosť.

Zobrazených 1–36 z 84 výsledkov