zrkadlo
Nezaradené

Zrkadlá

Zrkadlá

V byte je nielen nábytok, ale aj doplnky, ktoré zdôraznia charakter vášho interiéru. Vhodné zrkadlá dokážu priestor opticky zväčšiť a presvetliť. Kedysi sa nachádzali iba v kúpeľniach, teraz sa hodia takmer do každej miestnosti. Je to jeden z predmetov, ktorý nielen dobre plní svoju funkciu, ale je možné ho použiť aj ako dekoratívny prvok a doplniť interiér.

Pri výbere zrkadla vždy berte do úvahy osobné preferencie a systém vašej izby, dbajte na tvar, veľkosť a farbu. Na výber sú dva základné modely – závesné, veľké nástenné zrkadlo do obývačky, alebo stojaci model. Výhodou závesného zrkadla je úspora miesta – ušetríme miesto na podlahe. Ale aj podlahové zrkadlo má svoje výhody. Nevyžaduje zásah do steny – žiadne vŕtanie a pribíjanie. Najdôležitejšie je, že mnohé stojace zrkadlá sú navrhnuté tak, aby sa dali nakláňať v rôznych uhloch. Vďaka tomu sa môžeme vidieť v zrkadle z rôznych perspektív.

V katalógu nájdete dekoratívne zrkadlá rôznych veľkostí a farieb. Veľké závesné zrkadlo je dokonalým kúskom vybavenia každého interiéru, od kúpeľne až po spálňu. Elegantné a moderné sa bude skvele hodiť do obývačky, spálne a predsiene.

Ak uprednostňujete tradičné riešenie, zvoľte zrkadlo, vďaka ktorému sa uvidíte úplne od hlavy po päty. Stojanové zrkadlo je ideálne do šatne, spálne alebo predsiene. Dodá vášmu interiéru jedinečné čaro.

Keď vám dochádza miesto, použite iné riešenie. Jednoduché zrkadlo v tenkom čiernom ráme. Rám je vyrobený z čierneho lakovaného dreva. Je do nej vlepené zrkadlo s vysokým leskom. Dokonale sa hodí aj do dekorácie obývačky, jedálne či haly.

Miestnosti, v ktorých môžeme použiť dekoratívne zrkadlá:

spálňa

salón

  • hala
  • kúpeľňa
  • šatník

Iné zaujímavé články