Sedacia súprava 3 2 1

Sedacia súprava 3 2 1

Ak si zariaďujete byt a premýšľate, ako vybrať 3-miestnu rozkladaciu pohovku, ste na správnom mieste! Sedacia súprava 3 2 1 – v tomto článku vám poradíme, na čo si dať pri nákupe obzvlášť pozor a ako zladiť vzhľad gauča k štýlu, ktorý dominuje v obývačke. Čítajte ďalej a dozviete sa, aké systémy rozkladania pohoviek sa používajú najčastejšie a ako vyberať doplnky.

3-miestna rozkladacia pohovka – prečo sa oplatí

3-miestna rozkladacia pohovka je pomerne veľký kus nábytku s vysokou úžitkovou hodnotou. Pri správnom výbere je to interiérová dekorácia a prvok dopĺňajúci aranžmán. Vzhľadom na to, že plní dve funkcie súčasne a je sedačkou aj posteľou, možno ho zaradiť medzi najfunkčnejší nábytok v domácnosti. Niet divu, že je tak obľúbený medzi ľuďmi, ktorí si zariaďujú svoje byty.

Sedacia súprava 3 2 1 je dobrou voľbou najmä v malých bytoch, kde jeden alebo dvaja členovia domácnosti musia tráviť noc v obývačke. Používa sa potom každý deň ako pohovka aj ako miesto na spanie. Jeho kúpu sa však oplatí zvážiť, aj keď má každý člen rodiny vlastnú samostatnú spálňu. Rozkladaciu posteľ pre 3 osoby potom môžete využiť pri návšteve hostí alebo pri chorobe jedného z členov domácnosti.

Za zmienku tiež stojí, že rozkladacie pohovky pre 3 osoby sú často vybavené veľkým kontajnerom na posteľnú bielizeň. Najmä v malých bytoch, kde je úložný priestor obmedzený, je táto výhoda mimoriadne dôležitá.

3-miestna rozkladacia pohovka ako prvok interiéru

V súčasnosti nám trh ponúka široký výber 3-miestnych rozkladacích pohoviek v súlade s najnovšími trendmi interiérového dizajnu. Predajne ponúkajú široký výber modelov, ktoré sa líšia štýlom, farbou, veľkosťou, materiálom čalúnenia a doplnkovým vybavením. Výrobcovia sa predbiehajú tým, že vytvárajú stále viac originálnych a jedinečných 3- a 2-miestnych pohoviek, na základe ktorých si ľahko vytvoríte krásne, moderné usporiadanie obývačky. Veľmi obľúbené sú napríklad 3-miestne rozkladacie pohovky s funkciou spánku v odtieňoch sivej, béžovej. Ide o tlmené farby, ktoré krásne dopĺňajú tradičné teplé aranžmány a ladia s modernými interiérmi v industriálnom, modernistickom a loftovom štýle. Ak si naopak chcete zariadiť obývačku v glamour alebo eklektickom štýle, vyberte si 3-miestnu rozkladaciu pohovku vo fľaškovo zelenej, námorníckej modrej alebo púdrovej ružovej farbe. Aj tieto farby patria v tejto sezóne medzi najmódnejšie a zároveň dokonale zdôrazňujú charakter interiéru.

Experimentovaním s farbami, látkami a doplnkami na základe rozkladacieho gauča pre 3 osoby ľahko vytvoríte moderné, módne usporiadanie obývačky s vysokou funkčnosťou.

Zobrazených 1–36 z 107 výsledkov